Atceries par ESCAPELLE
un
Postinor

un izvairies no tūkstošiem nepatīkamu jautājumu!

Runā par kontracepciju ar savu partneri!

Runāt par seksu ar savu partneri ne vienmēr ir viegli, neatkarīgi no vecuma. Taču pēc šādas sarunas tu noteikti jutīsies labāk. Ja gatavojaties mīlēties pirmo reizi, ir labi pārrunāt, ko jūs abi gaidāt no šīm attiecībām. Ja jums jau iepriekš ir bijušas dzimumattiecības, sarunas par to, kas tev patīk un kādas ir tavas vēlmes, var būt pat rosinošas un uzlabot jūsu seksuālo dzīvi.

Vislabāk jautājumu par kontracepcijas izvēli ar partneri ir pārrunāt, kamēr vēl neesat nonākuši līdz pirmajai reālai tuvībai, lai vari pārliecināties, ka tavs partneris ir gatavs lietot kādu no aizsarglīdzekļiem. Pretējā gadījumā tu vari palikt stāvoklī jau pirmajā mīlēšanās reizē. Ņem vērā, ka daži kontracepcijas līdzekļi, piemēram, tabletes, neiedarbojas uzreiz, tādēļ tev savlaicīgi jāizvēlas piemērotākais kontracepcijas veids.

Ja baidies, ka tuvības brīdī, uzsākot sarunu par kontracepciju, tu “visu sabojāsi”, zini, ka nepārtraukta raizēšanās par iespēju palikt stāvoklī vai inficēšanos ar kādu seksuāli transmisīvo slimību mīlēšanās noskaņojumu sabojā daudz vairāk. Tāpēc pārvari sākotnējo mulsumu, un redzēsi – pēc sarunas jūs abi būsiet gandarīti un atviegloti, ka to pārrunājāt.

Padomā, jautājums par prezervatīvu lietošanu taču ir daudz patīkamāks par atklāsmi: „Oi, esmu stāvoklī!” Vai vēl sliktāk: „Atvaino, bet, iespējams, esmu tevi inficējis ar HIV…” Atceries, tava drošība un veselība ir pirmajā vietā. Dari visu, lai par to parūpētos!

Runā par kontracepciju ar savu partneri!

X