Atceries par ESCAPELLE
un
Postinor

un izvairies no tūkstošiem nepatīkamu jautājumu!

Man bija sekss bez izsargāšanās / gadījās kļūme ar kontracepciju

Avārijas kontracepcija ir iespējams risinājums reizēs, kad kaut kas ir nogājis greizi ar tavu parasto izsargāšanās metodi (lai kāda tā būtu), vai arī ja tev ir bijis sekss bez izsargāšanās. Avārijas kontracepcijas tablete Escapelle var palīdzēt izvairīties no nevēlamas grūtniecības vai aborta, ja to lietosi 72 stundu laikā pēc dzimumakta.

Mūsdienās ir pieejamas dažādas kontracepcijas metodes, kas palīdz izvairīties no nevēlamas grūtniecības. Aborts, nenoliedzami, ir visnepatīkamākā no nevēlamas grūtniecības sekām, kas sievietei rada kā fizisku, tā smagu emocionālu pārdzīvojumu.

Tas var notikt ar ikvienu, pat lietojot visdrošāko izsargāšanās metodi

No šobrīd pasaulē pieejamajām kontracepcijas metodēm par visdrošākajām tiek uzskatītas pretapaugļošanās tabletes un klasiskā intrauterīnā spirāle. Diezgan efektīvs kontracepcijas līdzeklis ir arī prezervatīvs (ja to lieto pareizi), kā arī diafragma un uzmava kombinācijā ar spermicīdiem. Visnedrošākās kontracepcijas metodes ir pārtrauktais dzimumakts un kalendārā metode. Gandrīz katrai ceturtajai sievietei, kura izmanto šīs kontracepcijas metodes, gada laikā ir iestājusies grūtniecība.

Katrai kontracepcijas metodei ir savas priekšrocības un trūkumi. Tāpēc, izvēloties sev piemērotāko, būtu jāņem vērā tavs fiziskais un emocionālais stāvoklis, konkrētā situācija, kā arī tas, kādas ir attiecības starp tevi un tavu partneri. Protams, katras metodes lietošanas laikā var gadīties kļūdas vai neparedzēti negadījumi. Šādās situācijās atceries – trīs dienu laikā pēc tam, kad tev ir bijis sekss, no neplānotas grūtniecības Tev ir iespēja izvairīties, lietojot avārijas kontracepciju.

Man nekavējoties nepieciešama Escapelle avārijas kontracepcijas tablete!

X