Atceries par ESCAPELLE
un
Postinor

un izvairies no tūkstošiem nepatīkamu jautājumu!

Par Escapelle

Escapelle ir avārijas kontracepcijas tablete (AKT), kas sniedz iespēju novērst neplānotas grūtniecības iestāšanos 72 stundu laikā pēc dzimumakta bez izsargāšanās.

Kāpēc Escapelle?

ESCAPELLE sniedz iespēju pasargāt no neplānotas grūtniecības, ja tiek lietots atbilstoši norādījumiem 72 stundu laikā (3 dienas) pēc neaizsargāta dzimumakta.
ESCAPELLE ražotājs, uzņēmums Gedeon Richter, ražo levonorgestrela avārijas kontracepcijas tabletes ar zīmola nosaukumiem POSTINOR un ESCAPELLE jau ilgāk nekā 40 gadus. ESCAPELLE un POSTINOR ir izmantoti vairāk nekā 400 miljonos gadījumu** bez nopietnām blakusparādībām.
Gedeon Richter – Nr.1 avārijas kontracepcijas tablešu*** ražošanā Amerikas un Eiropas tirgos****, nodrošinot augstas kvalitātes avārijas kontracepcijas tabletes, kuras lieto sievietes vairāk nekā 100 valstīs .
Gan ESCAPELLE, gan POSTINOR satur tikai viena veida hormonu ‒ levonorgestrelu ‒ un pasargā no grūtniecības jau pirms tās iestāšanās.

Avārijas kontracepciju lieto, ja:

  • Seksa laikā pārplīsa vai noslīdēja prezervatīvs
  • Tu neesi droša par izmantotās pārtrauktā dzimumakta vai kalendārās metodes efektivitāti
  • Pirms dzimumakta nav lietota kontracepcija
  • Esi kļūdījusies regulārās kontracepcijas lietošanā (piemēram, aizmirsusi iedzert ikdienas kontracepcijas tableti), vai tev bijusi vemšana vai caureja 2-3 stundu laikā pēc kontracepcijas tabletes lietošanas
  • Tu esi lietojusi citus medikamentus, kas var būt mazinājuši regulāri lietojamo kontracepcijas tablešu efektivitāti

*** Avārijas kontracepcijas tabletes ir iekļautas G3A6
****Iekļautās valstis: BULGĀRIJA, ČEHIJA, IGAUNIJA, FRANCIJA, VĀCIJA, UNGĀRIJA, ITĀLIJA, LATVIJA, LIETUVA, NĪDERLANDE, POLIJA, RUMĀNIJA, KRIEVIJA, SERBIJA, SLOVĀKIJA, SLOVĒNIJA, SPĀNIJA, APVIENOTĀ KARALISTE, ASV
Avots: Pamatojoties uz Gedeon Rihtea iekšējo analīzi, izmantojot datus no sekojoša avota: IQVIA MIDAS®, Mērījumi: pārdošanas apjoms, ATC4 G3A6, laika periodam MAT Q4.2022, kas atspoguļo reālos aprēķinus. Autortiesības IQVIA. Visas tiesības aizsargātas.

X