Par Escapelle

Escapelle ir avārijas kontracepcijas tablete (AKT), kas sniedz iespēju novērst neplānotas grūtniecības iestāšanos 72 stundu laikā pēc dzimumakta bez izsargāšanās.

Kāpēc Escapelle?

ESCAPELLE sniedz iespēju pasargāt no neplānotas grūtniecības, ja tiek lietots atbilstoši norādījumiem 72 stundu laikā (3 dienas) pēc neaizsargāta dzimumakta.
ESCAPELLE ražotājs, uzņēmums Gedeon Richter, ražo levonorgestrela avārijas kontracepcijas tabletes ar zīmola nosaukumiem POSTINOR un ESCAPELLE jau ilgāk nekā 35 gadus. ESCAPELLE un POSTINOR ir izmantoti vairāk nekā 400 miljonos gadījumu** bez nopietnām blakusparādībām.
Pašlaik uzņēmums Gedeon Richter ir kļuvis par avārijas kontracepcijas ražotāju Nr.1 ***, nodrošinot augstas kvalitātes avārijas kontracepcijas tabletes, kuras lieto sievietes vairāk nekā 100 valstīs visā pasaulē.
Gan ESCAPELLE, gan POSTINOR satur tikai viena veida hormonu ‒ levonorgestrelu ‒ un pasargā no grūtniecības jau pirms tās iestāšanās.

Avārijas kontracepciju lieto, ja:

  • Seksa laikā pārplīsa vai noslīdēja prezervatīvs
  • Tu neesi droša par izmantotās pārtrauktā dzimumakta vai kalendārās metodes efektivitāti
  • Pirms dzimumakta nav lietota kontracepcija
  • Esi kļūdījusies regulārās kontracepcijas lietošanā (piemēram, aizmirsusi iedzert ikdienas kontracepcijas tableti), vai tev bijusi vemšana vai caureja 2-3 stundu laikā pēc kontracepcijas tabletes lietošanas
  • Tu esi lietojusi citus medikamentus, kas var būt mazinājuši regulāri lietojamo kontracepcijas tablešu efektivitāti

***IMS 2013 apjoms un vērtība

X