Atceries par ESCAPELLE
un
Postinor

un izvairies no tūkstošiem nepatīkamu jautājumu!

Kā darbojas Escapelle?

Escapelle sniedz iespēju novērst grūtniecību pirms tās iestāšanās. Tās sastāvā esošais levenorgestrels kavē ovulāciju un apaugļošanos. Šis hormons ir daudzu regulāri lietojamo kontracepcijas tablešu sastāvā.

Escapelle tablete nedarbojas, ja grūtniecība jau ir iestājusies, un tās lietošana nekaitē grūtniecības norisei.

Atceries – jo ātrāk lietosi Escapelle tableti pēc tam, kad tev ir bijis sekss bez izsargāšanās, jo efektīvāka būs tās iedarbība.

Kā darbojas Escapelle?

 

Vai Escapelle ir tablete, kas izraisa abortu?

Nē, pilnīgi noteikti tā nav.
Escapelle ir avārijas kontracepcijas tablete (tā saucamā “nākamās dienas tablete”), kas satur vienu sievišķo hormonu levonorgestrelu jeb sintētisko progestīnu. Šī hormona galvenā iedarbība ir – tas kavē ovulāciju un apaugļošanos. Escapelle neizraisa abortu un nekaitē grūtniecībai vai bērnam, ja apaugļošanās jau ir notikusi.

Medicīnisko abortu izraisošās tabletes (“aborta tabletes”) ir pavisam cits medikaments ar atšķirīgu iedarbību. “Aborta tabletes” aptur grūtniecības attīstību tad, kad tā jau ir iestājusies. Abortu izraisošās tabletes pārtrauc diagnosticētu grūtniecību un stimulē dzemdi, lai tā izstumtu apaugļoto olšūnu. Abortu izraisošas zāles ir atļautas agrīnu abortu veikšanai un ir pieejamas tikai atsevišķās valstīs.

X