menu-icon
close-overlay-icon
loading image
decor image

Kad atbildības izjūta palikusi mājās kopā ar bērniem

Dodoties negaidītā romantiskā nedēļas nogales ceļojumā, aizmirsu paņemt līdzi savas pretapaugļošanās tabletes. Tā kā mums ar vīru jau ir divi bērni, un vairs neplānojam ģimenes pieaugumu, avārijas kontracepcijas tablete izrādījās īsts glābiņš.

Kopš man ir bērni, par jaukām atmiņām ir kļuvušas garās nedēļas nogales, izbaudot romantisku divvientulību kopā ar vīru kādā jaukā viesu namā, prom no visiem pilsētas stresiem. Šķiet, arī mans vīrs bija pēc kaut kā tāda noilgojies, jo mūsu kāzu 10 gadu jubilejā viņš man sarūpēja ļoti patīkamu pārsteigumu - nedēļas nogales atpūtas braucienu. Biju gatava doties kaut tūlīt! Es ļoti mīlu savus bērnu, taču reizēm vienkārši visa kā sakrājas par daudz, un ir sajūta, ka vajag izrauties no ierastās ikdienas rutīnas, lai pavadītu mazliet vairāk laika kopā tikai mēs divi vien. Tā nu mēs atstājām bērnus pie vecvecākiem, ātri sakravājām mantas un devāmies ceļā.

Nedēļas nogale bija brīnišķīga, mēs lieliski pavadījām laiku, daudz smējāmies, un, protams, neizpalika arī daudz romantisku brīžu. Katru nakti mēs izbaudījām viens otra apskāvienos, un, pat ja tās bija tikai divas dienas, mūsu mīlēšanās atkal bija kaislīga, gluži kā attiecību sākumā!

Svētdienas vakarā, sēžot mašīnā jau ceļā uz mājām, mani pēkšņi ķēra kā zibens spēriens no skaidrām debesīm - ak, Dievs, es taču esmu aizmirsusi mājās savas kontracepcijas tabletes, un visu nedēļas nogali esam mīlējušies bez izsargāšanās! Biju tik aizrāvusies un laimīga atkal būt kopā ar vīru, aizmirstot par reālo pasauli apkārt, ka doma par izsargāšanos bija pilnībā izslīdējusi man no galvas.

Atklāju vīram savu satraukumu par to, ka, iespējams, esmu kļuvusi stāvoklī. Jutos kā muļķīga, vieglprātīga pusaudze, kas nedomā par savas rīcības sekām. Ar vīru jau iepriekš bijām pārrunājuši to, ka vairāk bērnu nevēlamies, tāpēc avārijas kontracepcijas tablete šajā situācijā izrādījās īsts glābiņš. Taču piedzīvotais stress bija laba mācība priekšdienām būt uzmanīgākiem.